تازه شدن تمامی سرور و سرویس های سامی هاست !

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی سامی هاست مشتریان قدیمی سامی هاست اطلاع دارند که سامی هاست در یک بازه زمانی مشخص و هز 6 ماه یکبار تمامی سرور ها و سرویس های خود را تعویض میکند ! منظور از تعویض : ... ادامه مطلب »

23rd Aug 2017
اطلاعیه مهم امنیتی ( حتما مطالعه شود )

با عرض سلام و ادب متاسفانه امروز صبح یک باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز منتشر شد. که از صبح امروز تا به الان بیشتر از هزاران سرور قربانی این اکسپلویت شدند و کلی از دیتا ها از بین رفتند و ... ادامه مطلب »

18th Apr 2017
بروز رسانی سرور شماره 1

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 1 از دیتاسنتر هتزنر واقع در آلمان در حال بروز رسانی سیستم عامل میباشد. عملیات بروز رسانی حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت!( تا اطلاع رسانی ... ادامه مطلب »

25th Jan 2017
انتقال سرور شماره 5

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 5 از دیتاسنتر هتزنر واقع در آلمان در حال انتقال میباشد. عملیات انتقال حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت! از صبر و شکیبایی شما سپاس ... ادامه مطلب »

1st Nov 2016
( حتما مطالعه کنید ) - قطعی تمامی سرور و سرویس ها به مدت 10 دقیقه !

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاستتمامی سرور ها و سرویس های سامی هاست در روز جمعه - ۲ مهر ۱۳۹۵ از ساعت 00 به بعد به مدت 10 دقیقه قطع خواهند شد و متاسفانه زمان دقیق قطعی اعلام نشده است.اگر ... ادامه مطلب »

23rd Sep 2016
تخفیف %30 سرور مجازی آلمان

تخفیف %30 سرور مجازی آلمان باسلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاست ! میزبانی وب مطمئن با سامی هاست امروز تصمیم گرفتیم که یک تخفیف بسیار عالی و ویژه را تقدیم تمامی عزیزان کنیم. این تخفیف برای ... ادامه مطلب »

28th Jul 2016
سامی هاست رتبه ۱ در میان وبسایت های خدمات وب کسب کرد

برند سنج : سامی هاست رتبه ۱ در میان وبسایت های خدمات وب کسب کرد سایت برندسنج حاصل تلاش روز افزون و مطالعات دقیق نیاز های اینترنتی جامعه می باشد . برندسنج با رای گیری توسط مردم و سنجش سایت و تطابق ... ادامه مطلب »

9th Apr 2016
اضافه شدن هاست ویندوز

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاست امروز هاست ویندوز با کنترل پنل پلسک Plesk به لیست محصولات سامی هاست اضافه شد. این سرور از وب سرور IIS استفاده میکند و از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است. ... ادامه مطلب »

7th Apr 2016
سال نو مبارک

سال نو می شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره…من…تو…ما… کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما ... ادامه مطلب »

18th Mar 2016
انتقال سرور شماره 5

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 5 از دیتاسنتر رداستیشن واقع در انگلیس در حال انتقال میباشد. عملیات انتقال حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت! از صبر و شکیبایی شما سپاس ... ادامه مطلب »

16th Mar 2016