Apr 18th اطلاعیه مهم امنیتی ( حتما مطالعه شود )

با عرض سلام و ادب متاسفانه امروز صبح یک باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز منتشر شد. که از صبح امروز تا به الان بیشتر از هزاران سرور قربانی این اکسپلویت شدند و کلی از دیتا ها از بین رفتند و ... ادامه مطلب »

Jan 25th بروز رسانی سرور شماره 1

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 1 از دیتاسنتر هتزنر واقع در آلمان در حال بروز رسانی سیستم عامل میباشد. عملیات بروز رسانی حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت!( تا اطلاع رسانی ... ادامه مطلب »

Nov 1st انتقال سرور شماره 5

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 5 از دیتاسنتر هتزنر واقع در آلمان در حال انتقال میباشد. عملیات انتقال حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت! از صبر و شکیبایی شما سپاس ... ادامه مطلب »

Sep 23rd ( حتما مطالعه کنید ) - قطعی تمامی سرور و سرویس ها به مدت 10 دقیقه !

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاستتمامی سرور ها و سرویس های سامی هاست در روز جمعه - ۲ مهر ۱۳۹۵ از ساعت 00 به بعد به مدت 10 دقیقه قطع خواهند شد و متاسفانه زمان دقیق قطعی اعلام نشده است.اگر ... ادامه مطلب »

Jul 28th تخفیف %30 سرور مجازی آلمان

تخفیف %30 سرور مجازی آلمان باسلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاست ! میزبانی وب مطمئن با سامی هاست امروز تصمیم گرفتیم که یک تخفیف بسیار عالی و ویژه را تقدیم تمامی عزیزان کنیم. این تخفیف برای ... ادامه مطلب »

Apr 9th سامی هاست رتبه ۱ در میان وبسایت های خدمات وب کسب کرد

برند سنج : سامی هاست رتبه ۱ در میان وبسایت های خدمات وب کسب کرد سایت برندسنج حاصل تلاش روز افزون و مطالعات دقیق نیاز های اینترنتی جامعه می باشد . برندسنج با رای گیری توسط مردم و سنجش سایت و تطابق ... ادامه مطلب »

Apr 7th اضافه شدن هاست ویندوز

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سامی هاست امروز هاست ویندوز با کنترل پنل پلسک Plesk به لیست محصولات سامی هاست اضافه شد. این سرور از وب سرور IIS استفاده میکند و از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است. ... ادامه مطلب »

Mar 18th سال نو مبارک

سال نو می شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره…من…تو…ما… کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما ... ادامه مطلب »

Mar 16th انتقال سرور شماره 5

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 5 از دیتاسنتر رداستیشن واقع در انگلیس در حال انتقال میباشد. عملیات انتقال حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت! از صبر و شکیبایی شما سپاس ... ادامه مطلب »

Mar 14th انتقال سرور شماره 1

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست! سرور شماره 1 از دیتاسنتر رداستیشن واقع در انگلیس در حال انتقال میباشد. عملیات انتقال حداکثر طی 24 ساعت انجام خواهد گرفت! از صبر و شکیبایی شما سپاس ... ادامه مطلب »